O firmie

Kilka słów o Euro Film Seba

Te kilka słów, to tylko krótka prezentacja najistotniejszych informacji o nas – krótko i treściwie. To też zachęta do bezpośredniego kontaktu, który dla nas jest najważniejszy, nic bowiem nie zastąpi sympatycznej konwersacji wyjaśniającej wszelkie wątpliwości i rozwiązującej Twoje problemy. Ostatecznie, większość informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

euro-film-seba-logo-m

Warto jednak zapamiętać tą stronę – najlepiej na pamiątkę rozpoczęcia udanej współpracy. Otrzymasz od nas kompleksową obsługę. Od 18 lat zajmujemy się wsparciem logistyczno- technicznym planów filmowych, koncertów, eventów, wystaw, targów w Polsce i Europie.

Ty masz PLAN, my wiemy jak go zrealizować

Podobno nie wypada się chwalić – prawdopodobnie nie wypada temu, kto nie ma czym. My mamy i chcemy, by nasi klienci mieli świadomość, że podejmują współpracę z profesjonalistami z niebagatelnym doświadczeniem zdobywanym na największych planach zdjęciowych i imprezach plenerowych od 18 lat.

Kilka słów o Euro Trans Seba

Euro Trans Seba to oddzielna sekcja naszej firmy, do której skłoniło nas bogate doświadczenie zdobywane przy logistycznej obsłudze planów zdjęciowych, eventów i imprezach plenerowych. Transport może być idealnie zaplanowany, bezpieczny i przede wszystkim na czas! Odwiedź nas…

Powrót na górę

kontakt-baner

18-letnie doświadczenie sprawia, iż doskonale znamy Państwa pytania, problemy a przede wszystkim potrzeby.

695 125 135

certyfikat-baner

Dla nas zawsze priorytetem będzie klient, właśnie dlatego przystąpiliśmy do programu "Rzetelna Firma".

rzetelna-firma

pomoc

Młodzi twórcy nie mają lekko w branży filmowej. Wiemy to doskonale, dlatego chcąc pomóc rozpoczynającym swoją filmową przygodę oferujemy specjalne warunki współpracy!

Euro Film Seba równie chętnie pomoże we wszelkich projektach charytatywnych!